ACE Logistics Group AS peamised finantsnäitajad konsolideeritud

 2016 2015 2014 2013 2012 2011
Netokäive22,801,60522,193,45019,959,58317,592,60718,196,21215,911,839
Netokäibe muutus3%11%13%-3%14%5%
Kasum enne makse (EBT)2,060,6561,867,8721,536,4641,547,0301,551,3501,256,181
EBT muutus10%22%-1%0%23%11%
Omakapitali tootlikkus (ROE)44%45%38%37%40%36%
Rentaablus7,6%7,1%6,2%7,0%7,2%6,5%
31.detsember seisuga:
Varad kokku7,487,8526,932,2446,869,0896,104,0336,229,1885,674,593
Aktsiakapital28,11628,11628,11628,11628,11628,115
Omakapital3,567,4683,695,8423,284,3083,406,5013,239,1272,865,578
Töötajate arv13112111311310392

Konsolideeritud käive

  • mln €

Saadetiste arv

  • Saadetiste arv

Käive riigiti

  • Eesti
  • Läti
  • Leedu
  • Valgevene

Käive teenuseti

  • maanteetransport
  • lennutransport
  • meretransport
  • tolliteenused
  • laoteenused
  • lennukompaniide esindamine
  • lennujaama käsitlemisteenused

Copyright 2017 ACE Logistics Group AS. acegroup@acegroup.ee